Aušinimo sistema rūpinasi jūsų automobilio variklio optimalia temperatūra.  Juk vidaus degimo metu atsiranda daug karštų dujų, kurias reikia saugiai pašalinti nesudeginant visko aplink. Aušinimo sistemos pagrindinė užduotis – užtikrinti, kad variklis neperkaistų. Tai daroma aušinant tam tikras variklio dalis oru ir tepalu.

Pagrindinis aušinimo sistemos gedimas – prakiuręs radiatorius. Jis gali susidėvėti ir savaime, jei automobilis tinkamai neprižiūrimas. Kai kurie modeliai turi glaudžiai sujungtas kondicionavimo sistemas su radiatoriais, tad pastaruosius keisti gali tekti ir sugedus kondicionavimui. Radiatorius yra aušinamas oru, kuris eina pro priekines automobilio groteles. Jis taip pat glaudžiai susijęs ir su automobilio salono šildymo sistema, nuo kurios priklauso komfortas važiuojant.

Kitas dažnas gedimas – nesandarus aušinimo skysčio talpos dangtelis. Būtent jis ir yra kaltas, kad iš po automobilio kapoto ima virsti garai. Kai aušinimo sistema netinkamai atlieka savo funkcijas, dangtelis tampa nebesandarus ir atsiranda garų. Ta pati problema gali nutikti ir susidėvėjus kitoms aušinimo sistemos jungtims.

Kodėl reikalingas aušinimo sistemos remontas?

Kai aušinimo sistema sugedusi, variklis gali perkaisti , kuriam liks viena išeitis – keliauti į metalo laužą, dažnai kartu su automobiliu. Autoserviso Autoaivas Bosch Car Service meistrai yra matę ne vieną variklį „prie ribos“. Siekiant užkirsti kelią tokiam procesui, reiktų detaliai patikrinti visas automobilio variklio detales ir įsitikinti, kad aušinimo sistema funkcionuoja nepriekaištingai.

Aušinimo sistemos remontas nėra labai brangus. Detalės taip pat nėra brangios, todėl nereiktų delsti nė minutės, jei išgirdote keistus garsus variklyje. Iš karto kreipkitės į Autoaivas Bosch Car Service automobilių remonto dirbtuves Panevėžyje, kad kvalifikuoti meistrai galėtų įvertinti susidariusią situaciją ir imtis visų reikalingų priemonių šiam gedimui pašalinti.

Jei Jūsų automobiliui reikalingas aušinimo sistemos remontas Panevėžyje, Autoaivas Bosch Car Service automobilių servisas pasirūpins, kad jūsų transporto priemonė būtų sutvarkyta ir veiktų nepriekaištingai.

Užsiregistruokite internetu arba telefonu +370 666 85444

Kokia automobilio aušinimo sistemos remonto kaina?

Aušinimo sistemos remonto paslaugos kaina priklauso nuo automobilio markės, modelio, reikalingų atlikti darbų apimties, gedimo tipo. Jeigu norite sužinoti preliminarią kainą – kviečiame susisiekti su mūsų meistrais telefonu +370 666 85444. Kai kuriais atvejais tikslią remonto kainą galima įvertinti tik apžiūrėjus automobilį.

Kiek trunka automobilio aušinimo sistemos remontas?

Automobilio aušinimo sistemos remonto trukmė priklauso nuo automobilio markės, modelio, reikalingų atlikti darbų apimties, gedimo tipo. Norėdami sužinoti paslaugos trukmę, susisiekite su Autoaivas Bosch Car Service specialistais telefonu +370 666 85444.