Automobilio paruošimas žeimai

Nelaukite, kol šaltojo sezono metu Jūsų automobilis nemaloniai Jus nustebins. Leiskite patyrusiems Autoaivas Bosch Car Service meistrams apžiūrėti ir įvertinti jūsų automobilio būklę ir jauskitės saugūs kelyje žiemą.

Teikiame dar vieną naudingą kompleksinę paslaugą – automobilio paruošimas žiemai. Ši kompleksinė paslauga susideda iš kelių nedidelių, bet svarbių paslaugų:

  • Žieminių padangų keitimas;
  • Salono, oro, tepalų, kuro filtrų keitimas;
  • Žibintų sureguliavimas;
  • Valytuvų ir purkštukų remontas ir keitimas (jei reikia);
  • Žieminio langų valymo skysčio pakeitimas (į atsparų užšalimui prie -25 laipsnių šalčio);
  • Kilimėlių patikrinimas ir, jei reikalinga, pakeitimas;
  • Šildymo sistemos patikrinimas;
  • Ir t.t.

Autoservisas Panevėžyje Autoaivas Bosch Car Service paruoš jūsų automobilį žiemai, kad jaustumėtės ir važiuotumėte saugiai ir užtikrintai.

Žibintų reguliavimas Panevėžyje

Važiuodami tamsiu paros metu sunkiai matote kelią, nors abu žibintai ir dega? Problema gali būti automobilio žibintų kampas, kuris yra per mažas, todėl ir apšvietimas prastas. Nors daugelis vairuotojų gali pasikeisti automobilio žibintus patys, tačiau sureguliuoti juos ir testuoti įmanoma tik turint specialią įrangą, kuri naudojama būtent tam tikslui. Deja, tokios įrangos paprastoje parduotuvėje nenusipirksite, tad teks kreiptis į autoservisą. Automobilių servisas Panevėžyje Autoaivas Bosch Car Service turi visą reikalingą įrangą žibintų reguliavimui, todėl vos per kelias minutes gali sureguliuoti jūsų automobilio šviesas.

Ilgosios ir trumposios šviesos šviečia skirtingu kampu. Kai trumpųjų šviesų apšvietimo kampas padidėja (šviečia į viršų), atrodo, kad automobilis važiuoja su ilgosiomis šviesomis. Pačiam automobiliui tai nieko blogo, tačiau priešpriešomis atvažiuojantys automobiliai gali neperjungti savo ilgųjų šviesų manydami, kad ir jūs neperjungiate. Taip būsite nuolat apakinami šviesų.

Priešinga situacija yra kai kampas yra mažas, tada apšviečiamas per trumpas atstumas priekyje automobilio. Tokiu atveju galite nepastebėti ant kelio esančios kliūties ir nespėti sustabdyti. Tai gali baigtis tragiškai tiek tamsiu paros metu vaikščiojantiems pėstiesiems, tiek automobiliui ir jo keleiviams.

Šviesų sureguliavimas sutvarko apšvietimo kampą ir padaro viską taip, kaip yra reikalaujama techniniuose reikalavimuose. Tai galima atlikti rankiniu būdu, tačiau tiksliai padaryti nepavyks, nes skiriasi kampai pagal modelius ir žibinto sandarą. Reikalingas specialus prietaisas, kurio rodmenys yra sukalibruoti oficialios metrologinės tarnybos (kuri rūpinasi, kad visi matavimo prietaisai rodytų teisingai). Tokį turime ir autoservise Autoaivas Bosch Car Service.

Kodėl šviesas reikia nuolat reguliuoti?

Dažnai automobilių savininkai klausia, kodėl reikia šviesas reguliuoti kas metai. Kodėl negalima vieną kartą sureguliuoti gamykloje ir pamiršti? Atsakymas labai paprastas – šviesų kampas priklauso ne tik nuo žibinto formos, bet ir padėties. Jei atsilaisvino žibintą laikantis varžtas, per kurį laiką žibintas gali pakeisti savo vietą ir pradėti suktis į šoną. Poslinkį pastebėti nepavyks iš karto plika akimi, todėl varžtas ir laikiklis ges ir toliau. Kartais gali iš viso nutrūkti nuo važinėjimo per duobes ir tada žibintas gali iškristi. Važiuojant dideliu greičiu, toks gedimas gali pridaryti rimtos žalos.

Kartą per metus verta susireguliuoti žibintus. Geriausia tai daryti vasaros pabaigoje, rudens pradžioje, kai dienos trumpėja ir dažniau tenka važiuoti tamsiu paros metu. Žibintų reguliavimas autoservise Autoaivas Bosch Car Service kainuoja nuo 7 eurų, sureguliuoti galima per kelias minutes, todėl tikrai neužtruksite.

Užsiregistruokite internetu arba telefonu +370 666 85444

Ar verta automobilio paruošimą žiemai palikti specialistams?

Jeigu norite būti ramūs, kad Jūsų transporto priemonė užsikurs, kai reikia, užtikrins ne tik sklandų, tačiau ir saugų važiavimą – tokiu atveju turėtumėte automobilio žiemos paruošimo darbus palikti meistrams. Autoaivas Bosch Car Service specialistai ne tik įvertins automobilio būklę, bet ir sutvarkys esamus gedimus.

Kiek kainuoja automobilio paruošimas žiemai?

Automobilio paruošimo žiemai paslaugos kaina priklauso nuo reikalingų atlikti darbų apimties, gedimo tipo. Jeigu norite sužinoti preliminarią kainą – kviečiame susisiekti su mūsų meistrais telefonu +370 666 85444. Kai kuriais atvejais tikslią remonto kainą galima įvertinti tik apžiūrėjus automobilį.