Automobilis kas 1 ar 2 metus turi būti nuvaromas į techninės apžiūros centrą, kur valstybės interesus atstovaujantys inspektoriai kruopščiai patikrina viso automobilio būklę. Tai užtrunka nemažai laiko, todėl siūlome techninę apžiūrą atlikti už jus. Jūs atvarote automobilį  į autoservisą Panevėžyje „Aivas.lt“, o mūsų meistrai nuvaro į vietos techninės apžiūros centrą.

Techninė apžiūra (TA) yra atliekama kartą per  1 ar 2 metus. Jei automobilis buvo netvarkingas eismo įvykio metu arba sustabdžius policijos pareigūnui, techninės apžiūros talonas gali būti anuliuotas, tad teks pereiti TA dar kartą. Atkreipiame dėmesį, kad TA talono galima netekti ir važinėjant vasarinėmis padangomis žiemą arba vasarą nepasikeitus dygliuotų žieminių padangų.

TA metu yra patikrinama automobilio važiuoklė, stabdymas, išmetimo sistema, padangos, žibintai ir kitos šviesos, net valytuvai ir garsinis signalas. Inspektorius gali pamatuoti net stabdžių diskų storį, padangų protektoriaus gylį. Visa tai daroma siekiant užtikrinti, kad 2 metus automobilis būtų saugus ir atitiktų visus KET ir draudimo bendrovių keliamus reikalavimus.

TA atliekamas vietos techninių apžiūrų centre. Jį atliekantys inspektoriai yra reiklūs ir kvalifikuoti. Autoservisas Panevėžyje „Autoaivas“ pasisako prieš bet kokius bandymus papirkti ar kitaip daryti įtaką inspektorių sprendimui suteikti TA taloną ar ne. Savo eiga techninę apžiūrą pereinantis automobilis reiškia, kad viskas jame funkcionuoja tvarkingai ir automobilis yra visiškai saugus ir tinkamas naudoti. Mums rūpi klientų saugumas, be to atsakome už savo darbų kokybę, todėl nedalyvaujame jokioje galimai korupcinėje veikloje.

Automobilio paruošimas žiemai

Teikiame dar vieną naudingą kompleksinę paslaugą – automobilio paruošimas žiemai. Ši kompleksinė paslauga susideda iš kelių nedidelių, bet svarbių paslaugų:

  • Žieminių padangų keitimas;
  • Salono, oro, tepalų, kuro filtrų keitimas;
  • Žibintų sureguliavimas;
  • Valytuvų ir purkštukų remontas ir keitimas (jei reikia);
  • Žieminio langų valymo skysčio pakeitimas (į atsparų užšalimui prie -25 laipsnių šalčio);
  • Kilimėlių patikrinimas ir, jei reikalinga, pakeitimas;
  • Šildymo sistemos patikrinimas;
  • Ir t.t.

Atkreipiame dėmesį, kad automobilių servisas „Aivas.lt“ nėra automobilių plovykla, todėl valymo ir padengimo nano dangomis paslaugų neteikiame – galime rekomenduoti patikimus partnerius. Autoservsas Panevėžyje „Autoaivas“ paruoš jūsų automobilį žiemai, kad jaustumėtės ir važiuotumėte saugiai ir užtikrintai.

 

Užsiregistruokite internetu arba telefonu +370 666 85444.