Automobilis kas 1 ar 2 metus turi būti nuvaromas į techninės apžiūros centrą, kur valstybės interesus atstovaujantys inspektoriai kruopščiai patikrina viso automobilio būklę. Tai užtrunka nemažai laiko, todėl siūlome techninę apžiūrą atlikti už jus. Jūs atvarote automobilį  į autoservisą Panevėžyje Autoaivas Bosch Car Service, o mūsų meistrai nuvaro į vietos techninės apžiūros centrą.

Techninė apžiūra (TA) yra atliekama kartą per  1 ar 2 metus. Jei automobilis buvo netvarkingas eismo įvykio metu arba sustabdžius policijos pareigūnui, techninės apžiūros talonas gali būti anuliuotas, tad teks pereiti TA dar kartą. Atkreipiame dėmesį, kad TA talono galima netekti ir važinėjant vasarinėmis padangomis žiemą arba vasarą nepasikeitus dygliuotų žieminių padangų.

TA metu yra patikrinama automobilio važiuoklė, stabdymas, išmetimo sistema, padangos, žibintai ir kitos šviesos, net valytuvai ir garsinis signalas. Inspektorius gali pamatuoti net stabdžių diskų storį, padangų protektoriaus gylį. Visa tai daroma siekiant užtikrinti, kad 2 metus automobilis būtų saugus ir atitiktų visus KET ir draudimo bendrovių keliamus reikalavimus.

TA atliekamas vietos techninių apžiūrų centre. Jį atliekantys inspektoriai yra reiklūs ir kvalifikuoti. Autoservisas Panevėžyje Autoaivas Bosch Car Service pasisako prieš bet kokius bandymus papirkti ar kitaip daryti įtaką inspektorių sprendimui suteikti TA taloną ar ne. Savo eiga techninę apžiūrą pereinantis automobilis reiškia, kad viskas jame funkcionuoja tvarkingai ir automobilis yra visiškai saugus ir tinkamas naudoti. Mums rūpi klientų saugumas, be to atsakome už savo darbų kokybę, todėl nedalyvaujame jokioje galimai korupcinėje veikloje.

Užsiregistruokite internetu arba telefonu +370 666 85444

Kiek kainuoja automobilio remonto paslaugos?

Automobilio remonto paslaugos kaina priklauso nuo automobilio markės, modelio, reikalingų atlikti darbų apimties, gedimo tipo. Autoaivas Bosch Car Service specialistai siūlo profesionalias automobilių tvarkymo paslaugas lanksčiomis kainomis. Jeigu norite sužinoti preliminarią kainą – kviečiame susisiekti su mūsų meistrais telefonu +370 666 85444. Kai kuriais atvejais tikslią remonto kainą galima įvertinti tik apžiūrėjus automobilį.

Kiek trunka automobilio remontas?

Automobilio remonto trukmė priklauso nuo automobilio markės, modelio, reikalingų atlikti darbų apimties, gedimo tipo. Norėdami sužinoti paslaugos trukmę, susisiekite su Autoaivas Bosch Car Service specialistais telefonu +370 666 85444.