Kompiuterinė diagnostika Panevėžyje

Užsidegė serviso lemputė be jokios priežasties? Nespėliokite, kas galėjo nutikti, tiesiog užsukite į autoservisą  Panevėžje Autoaivas Bosch Car Service ir per keliolika minučių nustatysime gedimą naudodami pažangiausias Bosch kompiuterinės diagnostikos sistemas.

Kodėl užsidega serviso lemputė (veržliaraktis, check engine) automobilio valdymo panelėje? Automobiliai dabar yra labai efektyvūs, nes daugelį jų funkcijų valdo ir prižiūri specialus kompiuteris. Prie daugumos automobilio sistemų yra montuojami specialūs davikliai, kurie nuolatos informuoja automobilio kompiuterį apie sistemų veiklą. Jei daviklis sugenda, arba fiksuoja nestandartinę veiklą, kompiuteris analizuoja duomenis ir nusprendžia, ar tai gali būti gedimas. Jei sprendimas teigiamas, užsidega serviso lemputė, kuri reiškia, kad kaip įmanoma greičiau reiktų atvykti į automobilių servisą apžiūrai.

Autoserviso Panevėžyje Autoaivas Bosch Car Service meistrų darbas – prisijungti prie reikiamo automobilio valdymo bloko ir  išsiaiškinti, apie kokį gedimą nori informuoti kompiuteris. Tada Autoaivas Bosch Car Service meistrai priima sprendimą remontuoti parodytą gedimą, ar tiesiog išjungti kompiuterio siunčiamą perspėjimą tam tikram laikui.

Kompiuterinė diagnostika nėra 100 proc. tiksli. Kartais kompiuteris gauna ir klaidingų signalų, dėl ko uždega perspėjimo lemputę. Tai įvertinę Autoaivas Bosch Car Service  meistrai ir gali tiesiog išjungti signalą, nors tai gana retas atvejis – visada stengiamės pašalinti nors ir menkiausią gedimą. Mažas gedimas, kaip ir liga, gali progresuoti į didelį, o tai automatiškai atsiliepia ir saugumui, ir kuro sąnaudoms, ir važiavimo komfortui.

Dėl kokių priežasčių dažniausiai užsidega perspėjimo signalai ir reikalinga tikslesnė kompiuterinė diagnostika?

  • Atėjus laikui keisti tepalus, oro, kuro, salono filtrus;
  • Atsiradus neįprastai veiklai variklyje;
  • Atsiradus nesklandumų stabdymo sistemoje;
  • Sugedus komfortą užtikrinančioms sistemoms (oro padavimas, kondicionierius ir t.t.)
  • Sugedus saugos sistemoms „Airbag“ ir kt.

Kompiuterinė diagnostika Panevėžyje autoservise „Autoaivas Bosch Car Service“

Kiekviename automobilyje netoli valdymo skydo yra speciali jungtis, kuria prijungiamas specialus diagnostinis įrenginys arba nešiojamas kompiuteris su specialia programine įranga. Prisijungus prie automobilio kompiuterio, galima pamatyti ir perskaityti paskutinių gedimų sąrašą. Iš jo tampa aišku, kur gali būti problemos, kokie nestandartiniai rodmenys buvo fiksuoti tam tikru metu.

Prie kompiuterio galima prisijunti naudojant universalią ir tam tikrų gamintojų kompiuterinės diagnostikos įrangą. Automobilių servisas Panevėžyje Autoaivas Bosch Car Service  naudoja keletą profesionalių Bosch diagnostikos įrenginių, todėl per itin greitą laiką gali prisijungti prie automobilio kompiuterio ir identifikuoti kilusias problemas.

Užsidegė perspėjimo signalas?  „Autoaivas Bosch Car Service“ maloniai laukia Jūsų atvykstant pas mus.

Užsiregistruokite internetu arba telefonu +370 666 85444.