Norint, jog pilnai funkcionuotų kondicionavimo sistema, būtina periodiškai ją užpildyti šaldymo skysčiu – freonu (kitaip šaldymo agentu – R134a). Aivas.lt specialistai   pataria, jog kondicionierių papildyti reiktų kasmet, arba kai susilpnėja šaldymo efektyvumas, kadangi freono kiekis šiais atvejais būna sumažėjęs.

Kondicionavimo sistemą pildant freonu pirmiausiai sudaromas vakuumas. Aivas.lt servise yra visa reikalinga įranga, su kuria iš šaldymo sistemos išsiurbiamas oras. Taip pat naudojame profesionalią įrangą, kuri tiksliai padeda nustatyti kiek tam tikram automobiliui reikia užpildyti šaldymo skysčio (nes kiekvieno automobilio techniniai parametrai yra skirtingi).

Aivas.lt autoservise atliekama:

– Kondicionavimo sistemos diagnostika ir remontas.

– Kondicionavimo sistemos sandarumo tikrinimas azoto dujomis.

– Feono pildymas UV dažais be papildomo mokesčio, todėl jei kondicionierius nustoja veikti ir freonas išteka, galima lengviau nustatyti nesandarumo vietą.

NEPAMIRŠKITE, kad važinėjant tuščia ir nesandaria kondicionieriaus sistema, genda jos pagrindiniai elementai(kompresorius, radiatorius ir kt.), viduje kaupiasi drėgmė ir vyksta korozija.

 

Užsiregistruokite internetu arba telefonu +370 666 85444. KONDICIONIERIŲ PILDYMUI PANEVĖŽYJE!