Sankabos remontas Panevėžyje

Jei sunkiai perjungiama pavara, pavara „iššoka“, girdisi metalo girgždesys, gali būti, kad turite problemų su automobilio sankaba. Nedelsdami atvykite į automobilių servisą Panevėžyje Autoaivas Bosch Car Service apžiūrai, nes šio gedimo pasekmės gali būti labai skaudžios – kelyje automobilis gali tapti nebevaldomas.

Sankaba yra specialus mechanizmas, kuris perduoda sukimosi momentą  į varomuosius ratus. Jei norite, kad automobilis važiuotų greičiau, įjungiate aukštesnę pavarą. Tuo metu sankaba turi būti išminta, kad reikalingi velenai susijungtų ir greitis pasikeistų. Sankaba yra neatsiejama dalis nuo greičių dėžės ir variklio.

Sankabos remontas nėra labai sudėtingas, lyginant su pavarų dėže. Viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų – atsilaisvinę  trosai. Tai paprasta problema, kai sankaba neišminama iki galo, arba minama itin sunkiai, įmynus negrįžta į vietą. Tokio gedimo remontas nėra brangus, tačiau kur kas daugiau problemų gali kilti su kitais sankabos elementais. Labai dažnai genda sankabos išmynimo guolis, o taip pat sudyla ir sankabos diskas. Patekus tepalui ant sankabos diskui, jis gali prasisukti, dėl ko vėl kyla problemos. Dėl to būtina patyrusio specialisto konsultaciją. Automobilių servisas Panevėžyje Autoaivas Bosch Car Service  turi puikius sankabos remonto specialistus, kurie vos per keletą valandų gali sutvarkyti Jūsų automobilio sankabą. Po to automobilio valdymas bus geresnis, malonesnis ir efektyvesnis.

Kodėl reikalingas sankabos remontas?

Sankaba genda dėl to, kad ja neteisingai naudojamasi. Tai vairuotojo įpratimas, todėl taisyklingas naudojimas reikalauja šiokių tokių pastangų. Remontuodami sankabas mūsų meistrai naudoja tik kokybiškas detales, todėl galite būti tikri – kito remonto neprireiks arba tai nutiks labai negreitai.

Nors pati sankaba ir nėra brangi, ji yra viena iš priežasčių, dėl kurios gali tekti keisti pavarų dėžę. Tai jau yra brangus malonumas, o kai kurie vairuotojai net svarsto automobilio pardavimo į  metalo laužą galimybes. Dėl šios priežasties visada rekomenduojama sankabos veikimą tikrinti reguliariai ir įsitikinti, ar jos defektai ar gedimai neturi neigiamos įtakos kitiems svarbiems automobilio „organams“. Priėjimas prie sankabos yra gana probleminis, todėl reikia nusiimti pavarų dėžę. Jei manote, jog reikalingas sankabos remontas Panevėžyje, nedelskite, kol Jūsų automobilis nebevažiuos, o jį laiku pristatykite automobilių serviso Autoaivas Bosch Car Service meistrams.

Užsiregistruokite internetu arba telefonu +370 666 85444

Kokia sankabos remonto kaina?

Sankabos remonto paslaugos kaina priklauso nuo automobilio markės, modelio, reikalingų atlikti darbų apimties, gedimo tipo. Jeigu norite sužinoti preliminarią kainą – kviečiame susisiekti su mūsų meistrais telefonu +370 666 85444. Kai kuriais atvejais tikslią remonto kainą galima įvertinti tik apžiūrėjus automobilį ar atlikus bandomąjį važiavimą.

Kiek trunka automobilio sankabos remontas?

Automobilio sankabos remonto trukmė priklauso nuo automobilio markės, modelio, reikalingų atlikti darbų apimties, gedimo tipo. Dažnu atveju remontas trunka 1-2 darbo dienas. Norėdami sužinoti paslaugos trukmę, susisiekite su Autoaivas Bosch Car Service specialistais telefonu +370 666 85444.