Turbinų remontas Panevėžyje

Jei automobilio variklio galia mažėja ar net dingsta, problema aiški – turbokompresoriaus gedimas. Kartais prietaisų skydelyje gali užsidegti oranžinės spalvos lemputė su nupieštu storiu vamzdžiu. Tai irgi reiškia, kad problema su Jūsų automobilio turbina.

Turbina arba tiksliau turbokompresorius – gana svarbi automobilio variklio detalė. Ji susideda iš dviejų dalių. Viena jų paima orą ir specialus velenėlis nukreipia jį į įpurškimo talpą, kur purškiami degalai. Kuo efektyviau paduodamas oras, tuo efektyviau naudojami ir degalai. Kuo daugiau automobilio varikliui reikia galios, tuo daugiau oro reikia. Kita dalis – kompresorius. Jis paima po degimo susidariusias dujas ir jas nukreipia į išmetimo sistemą. Abi dalys dirba aukštose temperatūrose, todėl jų aušinimui yra naudojamas tepalas. Tai standartinis variklio tepalas, kuris turi būti pakankamai kokybiškas, kad atliktų savo darbą turbokompresoriuje.

Kuo kokybiškesnis turbokompresorius, tuo efektyviau dirba variklis. Dažniausiai turbinos yra montuojamos į dyzelinius variklius siekiant pagerinti jos darbą. Deja, jos gali teršti orą, todėl automobilių su standartinėmis turbinomis gaminama vis mažiau.

Turbokompresorių remontas yra gana brangus, nes čia reikalingos originalios ir itin kokybiškos detalės. Yra galimybių restauruoti esamas turbinas, tačiau ar tai įmanoma, pasakys tik autoserviso Autoaivas Bosch Car Service meistrai, kai atvešite savo automobilį remontuoti.

Turbinų remontas

Turbinų remontas gali užtrukti, nes kai kurių detalių reikia laukti iš tiekėjų. Turbinų restauravimu ir taisymu užsiima specializuotos įmonės, turinčios specialią įrangą. Suremontavus turbiną, būtina ją suderinti ir įsitikinti, kad variklis veikia be priekaištų. Autoservisas Autoaivas Bosch Car Service yra Turbobaltic  įmonės turbokompresorių remonto atstovas Panevėžyje.

Pagrindinės turbinų gedimų priežastys – nekokybiškas tepalas, į  variklį papuolęs purvas, pašalinės medžiagos, ilgai nekeisti oro filtrai, mechaniniai gedimai ir t.t. Vairuotojas, tvarkingai prižiūrintis automobilį, gali iš viso niekada nesužinoti apie turbinų gedimus, nes tai viena patvariausių ir efektyviausių detalių. Deja, jei dažnai ir staigiai spaudžiamas akseleratoriaus pedalas, ši detalė gali pradėti gesti natūraliai.

Jūsų automobiliui reikalingas turbinos remontas Panevėžyje? Automobilių servisas Panevėžyje Autoaivas Bosch Car Service turi reikalingą kompiuterinės diagnostikos Bosch įrangą testuoti turbokompresorius, todėl galime garantuoti itin kokybišką turbinų remontą. Jei manote, jog Jums reikalingas turbinų remontas Panevėžyje, atvykite pas mus ir identifikuosime galimas problemas bei rasime jų sprendimo būdus.

Užsiregistruokite internetu arba telefonu +370 666 85444

Kiek trunka automobilio turbokompresoriaus (turbinos) remontas?

Automobilio turbokompresoriaus remonto trukmė priklauso nuo automobilio modelio, bei reikalingų atlikti darbų apimties. Norėdami sužinoti preliminarią paslaugos trukmę, susisiekite su Autoaivas Bosch Car Service specialistais telefonu +370 666 85444.

Kiek kainuoja automobilio turbinos remonto darbai?

Priklausomai nuo turbinos gedimo priežasties, skiriasi ir kaina. Mūsų specialistai siūlo ne tik profesionalias paslaugas, tačiau ir stengiasi pasiūlyti klientams darbus lanksčiomis kainomis. Jeigu Jus domina preliminarios turbinų remonto kainos – jas galite sužinoti susisiekę su mūsų specialistais telefonu +370 666 85444.