Variklių remontas Panevėžyje

Variklyje girdisi keisti garsai, netolygus ūžimas, virsta garai?  Problemų gali būti daug ir įvairių, todėl jas diagnozuoti padės tik patyrę Autoaivas Bosch Car Service autoserviso meistrai. Nedelskite, atvežkite automobilį  į mūsų  autoservisą jau dabar!

Variklis – esminė automobilio dalis. Esant bet kokiam nesklandumui rizikuojama tiesiog sustoti viduryje gatvės, gali kilti gaisras ar auto įvykis. Dėl to variklis automobilyje visada turi būti tvarkingas ir patikimas. Dyzeliniai ir benzininiai varikliai šiek tiek skiriasi, todėl reikalingos skirtingos remonto paslaugos.

Variklių aprantavimas – reguliari variklio priežiūra pagal gamintojo nustatytus reikalavimus. Stebima, kokia yra situacija su variklio skysčiais, jų darbo efektyvumas.

Variklių remontas – konkretaus gedimo šalinimas. Jis galimas tik visiškai išsiaiškinus defekto kilmę, nes tik tada galima priimti efektyviausius sprendimus. Tai ne maža detalė, kurią pakeisti paprasta. Varikliai yra sudėtingi mechanizmai, todėl jų remontas ir aptarnavimas kartais yra gana sudėtingas, užima nemažai laiko, reikalauja itin specifinių žinių, todėl kainuoja nemažai.

Pagrindinės variklio bėdos gali būti kelios:

  1. Starteris ir užvedimo sistemos problemos;
  2. Žvakės ir efektyvus degimas;
  3. Kuro padavimas;
  4. Variklio tepalai ir skysčiai;
  5. Dirželis;
  6. Radiatorius + kondicionavimo sistema;
  7. Akumuliatorius;
  8. Dūmai i ir nemalonūs kvapai;
  9. Ir kt.

Tikslias variklio bėdas gali padėti nustatyti profesionali kompiuterinė diagnostika. Bet koks variklio ardymas yra sudėtingas, todėl prieš remontuodami autoserviso Autoaivas Bosch Car Service meistrai visada stengiasi rasti galimą priežastį.

Benzininio variklio remontas yra kiek paprastesnis, nei dyzelinio, todėl, kad ten paprastesnė konstrukcija. Dėl to ir šiek tiek pigesnis.

Sezoninės variklių ligos

Žiemos metu daugelis variklių susiduria su ekstremaliomis oro sąlygomis, todėl žiemą problemų padaugėja. Pagrindinė šio sezono bėda – variklis sunkiai užsiveda arba neužsiveda iš viso. Jei visos variklio sistemos sureguliuotos tinkamai, problemų būti neturėtų. Priešingu atveju reiktų parodyti meistrams, kurie tiksliai pasakys, ar automobilis paruoštas žiemai tinkamai.

Variklio remontas gali užtrukti keletą dienų priklausomai nuo detalių poreikio ir jų pristatymo terminų. Paprastai tiekėjai dirba greitai ir detales gauname per 1-2 darbo dienas. Dirbame su patikimų gamintojų detalėmis, kurios padaro variklį dar efektyvesnį ir geresnį.

Jei supratote, kad jūsų automobilio variklis „serga“, atvykite į Autoaivas Bosch Car Service automobilių servisą – mūsų profesionalūs meistrai greitai suras problemas ir jas pašalins.

Užsiregistruokite internetu arba telefonu +370 666 85444

Kiek trunka variklio remontas?

Automobilio variklio remonto trukmė priklauso nuo automobilio markės, modelio, reikalingų atlikti darbų apimties, gedimo tipo. Norėdami sužinoti preliminarią paslaugos trukmę, susisiekite su Autoaivas Bosch Car Service specialistais telefonu +370 666 85444.

Kiek kainuoja variklio remonto paslaugos?

Variklio remonto paslaugos kaina priklauso nuo automobilio problemos dydžio. Jeigu tiksliai žinote, koks yra variklio gedimas, bei norite sužinoti preliminarią kainą – kviečiame susisiekti su mūsų meistrais telefonu +370 666 85444.