Važiuoklės remontas Panevėžyje

Jei automobilio ratai važiuoja netolygiai, barška, stabdant dreba vairas, kreivas vairas greičiausiai Jūsų automobilis turi bėdų su važiuokle. Užsukite į mūsų Autoaivas Bosch Car Service autoservisą Panevėžyje, kur mūsų kvalifikuoti meistrai atliks važiuoklės patikrą ir diagnostiką ir įvardins tikrąsias problemas bei pasiūlys efektyvius jų sprendimo būdus.

Važiuoklė – viena iš svarbiausių automobilių dalių. Tai visas pagrindas prie kurio montuojami automobilio ratai. Važiuoklė atsakinga už automobilio valdymą, todėl važiuoklės problemos yra tiesiogiai susijusios su automobilio saugumu. Važiuoklės pagrindinės dalys yra vairo mechanizmas ir ratų valdymas, stabdžiai, amortizatoriai ir stabilizatoriai.

Važiuoklės remontas „Autoaivas Bosch Car Service“ automobilių servise

Įprastai užtrunkame keletą valandų, jei tik turime reikalingas atsargines detales, todėl atvežę automobilį ryte, vakare greičiausiai jau galėsite jį paimti suremontuotą. Važiuoklės remonto kaina priklauso nuo konkrečios problemos ir automobilio modelio. Dauguma važiuoklės problemų išsprendžiamos automobilį pasikėlus, tačiau kai kurių modelių važiuoklės yra remontuojamos gana sudėtingai, o tai užtrunka ir daugiau laiko, ir reikalauja kitų resursų.

Dažniausios važiuoklės problemos:

  • Šarnyrai;
  • Stabdžių suportai, kaladėlės ir diskai;
  • Amortizatoriai;
  • Stabilizatoriai;
  • Vairo mechanizmas;
  • „Granatos“ (pusašio lankstai);
  • Įvairios spyruoklės ir traukės.

Važiuoklės remontas pigiau gali būti atliekamas naudojant nekokybiškas detales, tačiau to daryti savo klientams nerekomenduojame. Kokybiškos detalės – viena iš garantijų, kad remontas bus efektyvus ir ilgaamžis, o Jūsų automobilis važiuos saugiai. Kartais pakanka restauruoti esamą detalę, kad ji ir toliau tarnautų patikimai.

Automobilių servise Panevėžyje Autoaivas Bosch Car Service dirba patyrę meistrai, turintys ne vienerių metų darbo patirtį. Meistrų profesionalumas tiesiogiai priklauso nuo patirties, o mūsų meistrai tikrai gali pasigirti tūkstančiais suremontuotų automobilių važiuoklių.

Užsukite į Autoaivas Bosch Car Service automobilių servisą jau dabar ir mūsų meistrai apžiūrės jūsų automobilį per keletą valandų.

Užsiregistruokite internetu arba telefonu +370 666 85444

Kodėl svarbu reguliariai tikrinti automobilio važiuoklę?

Važiuoklė (pakaba) be jokios abejonės yra vienas iš svarbiausių komponentų Jūsų automobilyje. Tinkamai funkcionuojanti transporto priemonės važiuoklė padeda išvengti netikėtų gedimų, užtikrina ne tik saugumą, bet ir važiavimo komfortą. Reguliari važiuoklės diagnostika ir laiku atlikti remonto darbai padeda sutaupyti pinigų, užkerta kelią didesniems ir brangesniems automobilio gedimams. Autoaivas meistrai rekomenduoja reguliariai- bent du kartus į metus pasitikinti automobilio pakabą.
Automobilio važiuoklės gedimų pasitaiko įvairių:
- Netolygiai susidėvėjusios padangos;
- Pašalinis garsas, sklindantis iš automobilio, pasireiškiantis bildėjimu važiuojant per duobes, kalniukus, metalo trinties garsas ar cypimas stabdant, traškesys ratuose sukant vairą į vieną ar į abi puses;
- Pablogėjęs automobilio valdymas, juntama vibracija ir kt.

Kiek kainuoja automobilio važiuoklės remontas?

Automobilio pakabos remonto kainos priklauso nuo automobilio markės, modelio, esamo gedimo, darbų apimties ir keičiamų detalių. Norėdami sužinoti preliminarią automobilio remonto kainą, kreipkitės į Autoaivas Bosch Car Service darbuotojus tel. +370 666 85444.