Žibintų reguliavimas Panevėžyje

Važiuodami tamsiu paros metu sunkiai matote kelią, nors abu žibintai ir dega? Problema gali būti automobilio žibintų kampas, kuris yra per mažas, todėl ir apšvietimas prastas. Nors daugelis vairuotojų gali pasikeisti automobilio žibintus patys, tačiau sureguliuoti juos ir testuoti įmanoma tik turint specialią įrangą, kuri naudojama būtent tam tikslui. Deja, tokios įrangos paprastoje parduotuvėje nenusipirksite, tad teks kreiptis į autoservisą. Automobilių servisas Panevėžyje Autoaivas Bosch Car Service turi visą reikalingą įrangą žibintų reguliavimui, todėl vos per kelias minutes gali sureguliuoti jūsų automobilio šviesas.

Ilgosios ir trumposios šviesos šviečia skirtingu kampu. Kai trumpųjų šviesų apšvietimo kampas padidėja (šviečia į viršų), atrodo, kad automobilis važiuoja su ilgosiomis šviesomis. Pačiam automobiliui tai nieko blogo, tačiau priešpriešomis atvažiuojantys automobiliai gali neperjungti savo ilgųjų šviesų manydami, kad ir jūs neperjungiate. Taip būsite nuolat apakinami šviesų.

Priešinga situacija yra kai kampas yra mažas, tada apšviečiamas per trumpas atstumas priekyje automobilio. Tokiu atveju galite nepastebėti ant kelio esančios kliūties ir nespėti sustabdyti. Tai gali baigtis tragiškai tiek tamsiu paros metu vaikščiojantiems pėstiesiems, tiek automobiliui ir jo keleiviams.

Šviesų sureguliavimas sutvarko apšvietimo kampą ir padaro viską taip, kaip yra reikalaujama techniniuose reikalavimuose. Tai galima atlikti rankiniu būdu, tačiau tiksliai padaryti nepavyks, nes skiriasi kampai pagal modelius ir žibinto sandarą. Reikalingas specialus prietaisas, kurio rodmenys yra sukalibruoti oficialios metrologinės tarnybos (kuri rūpinasi, kad visi matavimo prietaisai rodytų teisingai). Tokį turime ir autoservise Autoaivas Bosch Car Service.

Kodėl šviesas reikia nuolat reguliuoti?

Dažnai automobilių savininkai klausia, kodėl reikia šviesas reguliuoti kas metai. Kodėl negalima vieną kartą sureguliuoti gamykloje ir pamiršti? Atsakymas labai paprastas – šviesų kampas priklauso ne tik nuo žibinto formos, bet ir padėties. Jei atsilaisvino žibintą laikantis varžtas, per kurį laiką žibintas gali pakeisti savo vietą ir pradėti suktis į šoną. Poslinkį pastebėti nepavyks iš karto plika akimi, todėl varžtas ir laikiklis ges ir toliau. Kartais gali iš viso nutrūkti nuo važinėjimo per duobes ir tada žibintas gali iškristi. Važiuojant dideliu greičiu, toks gedimas gali pridaryti rimtos žalos.

Kartą per metus verta susireguliuoti žibintus. Geriausia tai daryti vasaros pabaigoje, rudens pradžioje, kai dienos trumpėja ir dažniau tenka važiuoti tamsiu paros metu. Žibintų reguliavimas autoservise Autoaivas Bosch Car Service kainuoja nuo 7 eurų, sureguliuoti galima per kelias minutes, todėl tikrai neužtruksite.

Užsiregistruokite internetu arba telefonu +370 666 85444

Ar būtinas nuolatinis automobilio žibintų reguliavimas?

Automobilio žibintų reguliarumas reikalingas ne tik po avarijų, bet ir pakeitus lemputes ar pan. Ši paslauga gali užtikrinti, kad matomumas esant blogoms oro sąlygoms bei nakties metu – bus geras. Dėl žibintų reguliavimo susisiekite su Autoaivas Bosch Car Service meistrais telefonu +370 666 85444.

Kokia automobilio žibintų reguliavimo kaina?

Žibintų reguliavimo paslaugos kaina yra nuo 10€ už abu žibintus. Jeigu norite sužinoti tikslią kainą – kviečiame susisiekti su mūsų meistrais telefonu +370 666 85444. Kai kuriais atvejais reguliavimo kainą galima įvertinti tik apžiūrėjus automobilį.

Kiek laiko trunka automobilių žibintų reguliavimo darbai?

Automobilio žibintų reguliavimo trukmė priklauso nuo automobilio markės, modelio, reikalingų atlikti darbų apimties. Dažnu atveju tai trunka 15-20 min. Norėdami sužinoti paslaugos trukmę, susisiekite su Autoaivas Bosch Car Service specialistais telefonu +370 666 85444.